Sjoelen de standen van de 2e periode de Apeldoornse sjoelvereniging
Sjoelen informatie sjoelvereniging uit Apeldoorn ASV'85
Sjoelen sjoelcompetitie in Apeldoorn bij ASV'85
Sjoelbak, het sjoelen, de spelregels, de puntentelling, sjoelschijven
Sjoelbak, het sjoelen, de spelregels, de puntentelling, sjoelschijven
Sjoelen de topscores van de Apeldoornse sjoelvereniging ASV '85
Sjoelen informatie van het sjoeltoernooi in Apweldoorn
Sjoelen uitnodiging sjoeltoernooi sjoelclub uit Apeldoorn
Sjoelen uitslagen sjoeltoernooi Apeldoorn
Sjoelen foto's van het sjoeltoernooi in Apeldoorn
Foto's sjoelen Apeldoorn sjoelvereniging ASV'85
Sjoelen het nieuws van de sjoelvereniging uit Wezep
Sjoelen Sjoelcompetitie in Wezep
Sjoelen informatie over het sjoeltoernooi in Wezep
Sjoelen uitslagen sjoeltoernooi Wezep
sjoelen informatie sjoelfederatie Oost Nederland SFON
Sjoelen De data van de sjoeltoernooien
Bekerstand sjoelen sjoelferatie oost Nederland
sjoelen de resultaten van het laatstn gespeelde toernooi
Sjoelen gemiddelde sjoelbekertoernooi SFON
Sjoelen aangesloten sjoelverenigingen SFON
Ledenvergadering sjoelen sjoelfederatie oost Nederland
Sjoelbak, het sjoelen, de spelregels, de puntentelling, sjoelschijven
Sjoelen uitslagen selectie sjioel afdeling oost ANS
Sjoelbak, het sjoelen, de spelregels, de puntentelling, sjoelschijven
afdeling oost
Sjoelen informatie sjoelafdeling Oost Nederland ANS
Sjoelen aangesloten sjoelverenigingen sjoelafdeling Oost ANS
afdeling oost
sjoelen sjoellinks naar sjoelverenigingen en sjoelbonden
Sjoelen informatie over de Nederlandse sjoelbonden
Sjoelen Jakkolo in Duitsland
Sjoelen in Belgie Belgische sjoel federatie
Le billard Hollandais sjoelen in Frankrijk
Sjoelen Dutch Shuffleboard

Indexsjoelclub pagina
Biljartclub BOG Vaassen informatie biljarten
Biljarten diverse biljartregels biljartclub BOG Vaassen
Biljarten de standen van de biljartclub BOG uit Vaassen
Biljarten bij biljartclub BOG de eindstand.
Biljarten foto's biljartvereniging BOG Vaassen
mail adres webmaster RienReijns

Sjoelen de sport voor jong en oud

mail webmaster                                      Uitslagen Selectie wedstrijden  4 februari 2017

Afdeling oost





  

  

  

  

De selectiewedstrijden van afdeling oost worden mede mogelijk gemaakt door de inzet van Gerard Agterhuis, Henri Klumper, Jaap en Annie van Goor.

De uitslagen van de laatst gespeelde wedstrijden van 4 maart

 

 

Eindstand selectiewedstrijden Oost

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hoofdklasse DA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Heidi Hop

1,430

1,395

1,393

1,387

5,605

140.13

 

2

Bea Sneller

1,426

1,400

1,392

1,378

5,596

139.90

 

3

Riny Strank

1,393

1,391

1,389

1,387

5,560

139.00

 

4

Anja Westerhof

1,384

1,370

1,363

1,317

5,434

135.85

Hoofdklasse HA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Jan Klein

1,455

1,450

1,440

1,439

5,784

144.60

 

2

Patrick Haring

1,440

1,437

1,436

1,435

5,748

143.70

 

3

Klaas Rorije

1,430

1,428

1,423

1,415

5,696

142.40

 

4

Roelof Kuiperij

1,437

1,421

1,412

1,407

5,677

141.93

 

5

Hans Heusinkveld

1,426

1,423

1,411

1,410

5,670

141.75

 

6

Wim Kiwiet

1,439

1,417

1,411

1,396

5,663

141.58

 

7

Hendry Wibiër

1,441

1,401

1,400

1,399

5,641

141.03

Hoofdklasse HB

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Arthur van Ee

1,431

1,431

1,402

1,401

5,665

141.63

 

2

Gerard Agterhuis

1,421

1,415

1,410

1,403

5,649

141.23

 

3

Joop Buitenhuis

1,436

1,417

1,397

1,359

5,609

140.23

 

4

Peter Lambrechts

1,416

1,415

1,399

1,376

5,606

140.15

 

5

Sebe Bos

1,425

1,395

1,390

1,386

5,596

139.90

 

6

Hermen van den Hoorn

1,412

1,400

1,364

1,351

5,527

138.18

 

7

Wouter Vincent

1,396

1,383

1,374

1,372

5,525

138.13

 

8

Paul Rorije

1,408

1,371

1,358

1,355

5,492

137.30

 

9

Henri Klumper

1,383

1,374

1,371

1,349

5,477

136.93

 

10

Gerrit van den Bosch

1,389

1,350

1,340

1,338

5,417

135.43

 

11

Reier van de Zande

1,365

1,341

1,335

1,306

5,347

133.68

 

12

Arnold Wibiër

1,365

1,342

1,321

1,319

5,347

133.68

 

13

Hendri Pleiter

1,359

1,330

1,328

1,310

5,327

133.18

 

14

Driekus van Milligen

1,384

1,330

1,309

1,266

5,289

132.23

Jeugd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Stefan Kiwiet

1,451

1,427

1,414

1,390

5,682

142.05

 

2

Reinard van Riesen

1,402

1,325

1,252

1,251

5,230

130.75

 

3

Marilene van Asselt

1,242

1,197

1,188

1,176

4,803

120.08

 

4

Hendrina van den Bosch

1,188

1,182

1,148

1,133

4,651

116.28

 

5

Henrieke van den Bosch

1,129

1,123

1,099

1,095

4,446

111.15

 

6

Hester van de Hoorn

1,046

990

983

943

3,962

99.05

 

7

Anne Lynn Tolsma

988

965

938

900

3,791

94.78

 

8

Laura van den Hoorn

880

802

798

795

3,275

81.88

Klasse C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Jasper Geefshuysen

1,373

1,366

1,356

1,325

5,420

135.50

 

2

Dirk Nijmeijer

1,378

1,365

1,347

1,328

5,418

135.45

 

3

Sander Vermeer

1,376

1,352

1,323

1,307

5,358

133.95

 

4

Lambert Veen

1,357

1,334

1,329

1,303

5,323

133.08

 

5

Sienie Koers

1,343

1,341

1,317

1,309

5,310

132.75

 

6

Jan Wittingen

1,391

1,354

1,286

1,276

5,307

132.68

 

7

Hetty van Dijk

1,331

1,328

1,310

1,308

5,277

131.93

 

8

Andre ter Velde

1,347

1,319

1,304

1,304

5,274

131.85

 

9

Gert van Asselt

1,332

1,328

1,326

1,288

5,274

131.85

 

10

Jan Luisman

1,323

1,322

1,314

1,267

5,226

130.65

 

11

Marja van Asselt

1,337

1,308

1,291

1,275

5,211

130.28

 

12

Harrie Steert

1,308

1,304

1,303

1,263

5,178

129.45

Klasse D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Hennie Starke

1,323

1,307

1,301

1,287

5,218

130.45

 

2

Peter van der Zee

1,352

1,297

1,277

1,272

5,198

129.95

 

3

Dinie Veen

1,329

1,284

1,273

1,270

5,156

128.90

 

4

Jaap van Goor

1,305

1,289

1,287

1,249

5,130

128.25

 

5

Jeroen Geefshuysen

1,347

1,290

1,250

1,242

5,129

128.23

 

6

Bernard Withaar

1,316

1,287

1,265

1,255

5,123

128.08

 

7

Henny Gerrist

1,299

1,295

1,253

1,235

5,082

127.05

 

8

Marissa Tolsma

1,320

1,260

1,252

1,245

5,077

126.93

 

9

Clemense Bekhof

1,304

1,300

1,220

1,210

5,034

125.85

 

10

Fennanda Vermeer - Hop

1,288

1,273

1,251

1,174

4,986

124.65

 

11

Hans Steert

1,257

1,230

1,221

1,190

4,898

122.45

 

12

Nedo Popovic

1,290

1,219

1,206

1,126

4,841

121.03

Klasse E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Jaap Prins

1,298

1,297

1,292

1,237

5,124

128.10

 

2

Marjolijn Rorije

1,303

1,279

1,263

1,263

5,108

127.70

 

3

Jennie Wibiër

1,314

1,290

1,254

1,226

5,084

127.10

 

4

Rien Reijns

1,312

1,280

1,247

1,245

5,084

127.10

 

5

Wim Bathoorn

1,288

1,267

1,260

1,250

5,065

126.63

 

6

Arja Klein

1,271

1,268

1,267

1,249

5,055

126.38

 

7

Hein Kuurstra

1,278

1,263

1,249

1,247

5,037

125.93

 

8

Jan Dolfsma

1,265

1,260

1,237

1,219

4,981

124.53

 

9

Gemma Berends

1,268

1,267

1,224

1,208

4,967

124.18

 

10

Dinie Tieman

1,285

1,234

1,232

1,180

4,931

123.28

 

11

Anny van Goor

1,228

1,223

1,221

1,215

4,887

122.18

 

12

Demi Willems

1,259

1,227

1,203

1,188

4,877

121.93

 

13

Hillie Mostert

1,226

1,216

1,207

1,205

4,854

121.35

 

14

Gert Kleine

1,249

1,217

1,191

1,185

4,842

121.05

 

15

Gerrit Heideveld

1,238

1,188

1,146

1,145

4,717

117.93

Klasse F

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Fred Heijerman

1,256

1,241

1,239

1,213

4,949

123.73

 

2

Patricia Rorije

1,242

1,233

1,221

1,199

4,895

122.38

 

3

Truus Bles

1,279

1,206

1,201

1,168

4,854

121.35

 

4

Hilly Schreur

1,223

1,216

1,190

1,168

4,797

119.93

 

5

Gert Overweg

1,214

1,188

1,180

1,176

4,758

118.95

 

6

Geertje Rorije

1,207

1,198

1,187

1,125

4,717

117.93

 

7

Wilma van den Bosch

1,202

1,169

1,165

1,159

4,695

117.38

Klasse G

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Tonnie Selten

1,259

1,245

1,196

1,182

4,882

122.05

 

2

Dirk de Groot sr.

1,156

1,156

1,130

1,101

4,543

113.58

 

3

Jenny Verschure

1,100

1,096

1,093

1,084

4,373

109.33

 

4

Roelie Bijlsma

1,137

1,126

1,078

1,031

4,372

109.30

Klasse H

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Martijn Nijenhuis

1,190

1,179

1,152

1,133

4,654

116.35

 

2

Dini Jonker

1,122

1,120

1,087

1,070

4,399

109.98

 

3

Paula Mulder

1,116

1,095

1,091

1,085

4,387

109.68

 

4

R. Selten

1,074

1,070

1,055

1,034

4,233

105.83

 

5

Harm van der Linde

1,090

1,052

1,043

1,012

4,197

104.93

 

6

Jan Volkerink

1,076

1,061

1,007

997

4,141

103.53

 

7

Fred Berghuis

1,035

1,029

1,010

1,003

4,077

101.93

 

8

Henny Vogelzang

1,062

1,010

995

989

4,056

101.40

Klasse I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Prema de Soyza

1,060

1,041

1,039

1,035

4,175

104.38

 

2

Riekie van Beek

1,060

1,047

1,032

1,011

4,150

103.75

Klasse J

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Betty Koppelman

1,090

1,012

989

985

4,076

101.90

 

2

Jan Smit

1,040

1,029

1,010

976

4,055

101.38

 

3

Leo Koppelman

1,031

963

962

950

3,906

97.65

 

4

Annie Ningbers

974

970

966

957

3,867

96.68

 

5

Minie Dunnewind

990

934

917

899

3,740

93.50

  

  

De foto's van de prijsuitreiking zijn gemaakt door  Andre ter Velde .


Meer foto's van de selectie wedstrijden zie:

http://www.sjoelclub.nl/fotooost.html

Hoofdklasse dames A

Hoofdklasse heren A

Hoofdklasse heren B

Jeugd klasse

Klasse C

Klasse D

Klasse E

Klasse F

Klasse G

Klasse H

Klasse I

Klasse J