10 bakken punten A.S.V.’85

Seizoen 2018-2019

Bij het behalen van de 100% scoregemiddeldeAantalTotaal behaaldeDagscore
krijgt u 10 punten. voriggespeeldepunten10 bakken
0  seizoenbakken2018-201920-aug
1HenriKlumper 139.5200.000 
2HeidiHop139.400.000 
3Driekus vanMilligen136.5100.000 
4AartjeJurriens132.9900.000 
5HeinKuurstra130.8700.000 
6Hennie Gerrist129.3900.000 
7AnjaBuitenhuis127.7400.000 
8EddyKoldenhof125.9500.000 
9Edwin vanKlingeren13000.000 
10HenkKetel127.3500.000 
11NedoPopovic126.0800.000 
12WimBathoorn124.1800.000 
13RienReijns123.9500.000 
14Gert  Kleine12100.000 
15Hendrika v.d.Brink117.500.000 
16JennyVerschure115.5700.000 
17BepKoldenhof115.2600.000 
18TruusBoekholt113.7300.000 
19DiniJonker116.1900.000 
20FienReijns110.5700.000 
21JaneHelmrich110.0700.000 
22CristaTalahatu108.600.000 
23PaulaMulder108.5100.000 
24HannyPetersen114.4400.000 
25BettyKoppelman 109.0700.000 
26GerdaDijksterhuis106.2600.000 
27AnnaRos104.9800.000 
28GerdaMeijers102.5300.000 
29JouktjeKleine98.800.000 
30KlaasjeOttens96.8800.000 
31Rita De La Court95.8900.000 
32Linda van denHeuvel94.6400.000 
33HettyDiekmann94.5600.000 
34WilKnol90.7300.000 
35nieuw 100.000 
36nieuw 100.000 
37nieuw 100.000 
38nieuw 100.000